هنگامی که من به مشتری های خود مشاوره کردم ، چیزی پیدا کردم که بسیار ارزشمند است - بازخورد. این به من اجازه می دهد تا در جلسات بعدی با این بیماران کشف کنم که به چه توصیه ای عمل کرده اند و چه توصیه ای انجام نشده است.

این دانش است که به من اطمینان می دهد که هنوز هم امروز می توانم مشاوره بدهم. من  تکنیک هایی را ارائه می دهم که برای بسیاری از افراد و زوج ها از آنها استفاده کرده اند. اکنون نمی توانم دقیقاً درمانی را با این قالب انجام دهم. باید یک درمان واقعی به من بدهید و بخواهید ، در اینجا من فقط یک سؤال مختصر دارم که بتوانم پاسخ خود را بر آن پایه گذاری کنم. اما به حدی که می توانم مشاوره ارائه دهم که معتقدم مفید است ، این کاری است که من انجام خواهم داد.

اگر احساس کنم چیزی که می گویم مفید نخواهد بود یا اینکه اوضاع برای من خیلی پیچیده است که حتی سعی کنم حدس بزنم واقعاً چه خبر است ، پس توصیه ای که من به آن شخص می کنم مراجعه به یک درمانگر است - با عرض پوزش ، من دیگر بیماران جدید را نمی گیرم!

س: چه موقع باید از یک متخصص جنسی استفاده کنم؟

پاسخ: وقتی مشکلی را در زندگی جنسی خود تشخیص می دهید که نمی توانید به تنهایی کاهش دهید ، باید از یک متخصص روان درمانی حرفه ای کمک بگیرید. اصولاً اگر مشکل شما به دلایل پزشکی ایجاد نشده باشد ، پس یک متخصص جنسی برای شما بهترین مشکل را برای رفع اختلال عملکرد جنسی خود دارد.

مسائل مربوط به روابط متداول ترین نوع موانع است که بر زندگی جنسی فرد تأثیر می گذارد. اگر دو نفر با هم همراه نباشند ، احتمالاً آنها نمی توانند در رابطه جنسی شرکت کنند ، حداقل نه به طور مکرر یا با نشاط. بنابراین به نظر می رسد یک افت شدید در تعداد دفعات رابطه جنسی که یک زوج وجود دارد صرفاً با زندگی جنسی آنها ارتباط دارد ، اما مقصر واقعی یک موضوع اساسی برای رابطه است. بسیاری از متخصصین رابطه جنسی همچنین به زوج هایی که مشکلات شویی دارند ، مشاوره می دهند. اگر یک متخصص درمانگر جنسی فکر می کند که مشکل فراتر از توانایی های وی نیست ، به شما توصیه می شود نوع دیگری از درمانگر - یا شاید یک وکیل طلاق را ببینید.

همچنین موارد پزشکی زیادی وجود دارد که عملکرد جنسی را مهار می کند. وقتی خانمی با مشکلی پیش من آمد که می دانستم ممکن است علت پزشکی داشته باشد ، اولین کاری که من انجام خواهم داد این است که او را برای معاینه بفرستم. به عنوان مثال ، ناتوانی جنسی می تواند یک مسئله روانشناختی باشد و بنابراین توسط یک درمانگر جنسی قابل درمان است یا می تواند ناشی از بیماری مانند دیابت باشد که خارج از محدوده یک متخصص جنسی است.

بسیاری از مشکلات ناشی از مسائل روانشناختی بدون خدمات یک متخصص جنسی قابل ترمیم است. به عنوان مثال ، انزال زودرس به ندرت یک وضعیت جسمی است ، بلکه یک وضعیت روانی است. یک مرد ، به خصوص فردی که دارای شریک همکاری است ، می تواند یاد بگیرد که چگونه می تواند کنترل مورد نظر خود را بدست آورد. اما غالباً مردانی که سعی می کنند ، حتی آنهایی که همه راجع به آن نامه می خوانند و رویه های مناسب نامه را دنبال می کنند ، در نهایت ناکام می شوند. آنچه به آنها احتیاج دارد برخی از مربیگری ها است ، شخصی مانند من برای بازگشت به آنها گزارش می دهد و به آنها اطمینان می دهد که در مسیر صحیح هستند.

و بعد ، بسیاری از خانم ها نمی دانند که مهم برای رسیدن به رضایت جنسی ، ادامه تحریک حتی از طریق کم تحرکی در عمل است. یک درمانگر جنسی می تواند به متقاعد کردن زن کمک کند که تسلیم نشود.

بنابراین اگر کسی در زندگی جنسی خود مشکلی داشته باشد ، در صورت دستیابی به موفقیت در یک دوره نسبتاً کوتاه ، هیچ ضرری در تلاش برای یافتن راه حل به تنهایی نخواهد داشت. اما اگر ناامیدی شروع به تبدیل شدن به بخشی از مشکل کرد ، من توصیه می کنم که هرچه سریعتر مشاوره با یک متخصص جنسی برق برنامه ریزی شود.

منبع : تایم 

ادامه مطلب

تفاوت اصلی یک شیدایی گر موفق و ناموفق در چیست ؟

عروسی های گذشته زمانی را برای تأمل فراهم می کنند:  آیا شما که انتظار داشتید باشد؟

چه چیزی به کودکان کمک می کند تا تحت سختی شدید قرار بگیرند؟

، ,یک ,جنسی ,  ,متخصص ,کنم ,یک متخصص ,متخصص جنسی ,است ، ,است که ,می تواند

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hakimblogA تمدن اسلامی نمایندگی ماشین لباسشویی ال جی در رشت پایگاه ویژه رزمی شهید کارگربرزی خرید اینترنتی مبلمان مدرن مدافع ولایت عکس مجله مسکن کیان آقای وبلاگ روزنوشت